Zbiorniki z PE-HD

Charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, dzięki czemu gwarantują długą i bezawaryjną pracę. Zbiorniki PE przeznaczone są przede wszystkim do magazynowania ścieków, a także wody (deszczowej czy z drenażu opaskowego). Do ich wykonania wykorzystano polietylen o wysokiej gęstości HDPE, który zapewnia wytrzymałość na działanie wody, kwasów, ługów czy alkoholi. A zastosowane w procesie produkcji zbiorników technologie zapewniają ich pełną wodoszczelność.

Oferowane przez nas zbiorniki PE produkowane są z polietylenu metodą rotomouldingu w piecach i wysokiej temperaturze. Jest to nowoczesna, zaawansowana technologia, która pozwala na wykonanie produktów o równej grubości ścianek – w każdym punkcie. Metoda ta niweluje również ryzyko powstania jakichkolwiek rozszczelnień – pojemniki nie posiadają żadnych spawów czy zgrzewów (są produktem monolitycznym, tzn. jednoelementowym wytwarzanym podczas jednego procesu).

W katalogu naszych produktów znajdą Państwo zbiorniki PE w kilku modelach do wyboru. Różnią się one pojemnością, kształtem, wysokością, długością, szerokością, a także wagą. Oferujemy również zakończenia drenażu – studnie chłonne, pakiety i tunele drenarskie. Pozwoli to na dokładne dopasowanie produktu do indywidualnego zapotrzebowania.